VISIT TEPLICE

Firemné podujatia

Úroveň ubytovacích zariadení a variabilita incentívnych programov ponúka atraktívne možnosti pre ľubovoľný charakter vášho podujatia.

Výborná dopravná dostupnosť, blízko hlavných tranzitných koridorov, výhody mestskej infraštruktúry a napriek tomu prostredie, ktoré ponúka úplne iný zážitok, aký mesto zvyčajne poskytuje. Prírodná kulisa, útulnosť a pokojná atmosféra kúpeľného mestečka Trenčianske Teplice vytvára viac ako vyváženú ponuku pre organizovanie firemných akcií, seminárov, konferencií či spoločenských podujatí.

Množstvo a variabilita ubytovacích zariadení umožňuje vybrať si to najvhodnejšie pre konkrétny charakter podujatia. Konferenčné či spoločenské priestory až pre 400 osôb v Kursalone, priamo uprostred kúpeľného parku, dodajú už samy osebe podujatiu potrebnú noblesu. Raz za čas ocenia aj vyťažení manažéri vymeniť prostredia veľkomesta za oázu, v ktorej je ťažké stretnúť stres.

Kombinácia vhodného prostredia pre pracovnú časť podujatia a širokého výberu voľnočasových aktivít a incentívnych programov umožňuje pripraviť podujatie doslova šité na mieru. Nezáleží, či sa rozhodnete prísť piati alebo päťdesiati. Profesionálny tím sa postará o každého rovnako. Pripraví podmienky pre nerušené rokovania a zorganizuje kultúrny, športový, relaxačný alebo spoločenský program podľa vášho výberu.