VISIT TEPLICE

Kongresy a konferencie

Ak hľadáte pre vašu konferenciu alebo menší kongres atraktívne prostredie, Trenčianske Teplice by ste rozhodne nemali stratiť zo svojho zorného uhla.

Tak ako sú pre dokonalý divadelný zážitok dôležité výpravné kulisy, ktoré ešte viac umocňujú skvelý herecký výkon hlavných postáv, rovnako je aj pre úspech kongresového podujatia dôležité prostredie, v ktorom sa uskutočňuje. Ak by totiž išlo len o odovzdanie informácie, o prednesenie odborných príspevkov, nebolo by potrebné nikam cestovať, stačilo by ich umiestniť na vhodný internetový kanál a sprístupniť celému svetu.

Kongresové podujatie je ale viac, ako len odovzdanie a prijatie informácie. Je to typ sociálneho podujatia, fenomén, ktorý nevymizol ani pri existencii množstva on-line diskusných fór, ktoré by ho teoreticky mohli úplne nahradiť. Ale nenahradili, lebo osobná skúsenosť má väčšiu hodnotu ako sprostredkovaná a osobné stretnutie obohacuje človeka určite viac ako len virtuálne. Dokonca oveľa viac práve v ére informačnej revolúcie a trhania štandardných sociálnych väzieb v spoločnosti.

Ak plánujete organizovať kongres alebo konferenciu, príďte sa pozrieť do malebnej teplickej doliny na vlastné oči, akú úžasnú kulisu ponúka pre úspešnosť vášho podujatia. V strede západného Slovenska, blízko hlavných dopravných ťahov, ľahko dostupné. Neváhajte sa na nás obrátiť s vašimi požiadavkami a my vám ukážeme najrôznejšie priestory pre niekoľko desiatok až do štyroch stovák účastníkov, ktorých zmestíte do noblesnej dvorany Kursalonu. Dáme vám ochutnať naozaj dobrú gastronómiu, ukážeme príjemné ubytovanie v historickom i modernom duchu. Určite si dokážete vybrať podľa vašich potrieb.

Trenčianske Teplice čakajú práve na to vaše podujatie.