VISIT TEPLICE

Reštaurácia Penzión Baske

Užite si znamenitú kuchyňu a nezabudnuteľný relax v pôsobivom prostredí...

Penzión BASKE Vám denne ponúka špeciality domácej i medzinárodnej kuchyne. O Váš chuťový zážitok sa postará šéfkuchár, ktorý rád osobne pomôže hosťom s výberom jedla a odporučí to najlepšie z aktuálnej ponuky. Pri výbere vhodného vína Vám ochotne poradí vyškolený personál penziónu.

Reštaurácia s kapacitou 25 osôb je ideálnym miestom pre rodinnú oslavu, menšiu svadbu, firemný večierok, pracovný obed či romantickú večeru pri sviečkach.
Pre menšie akcie ponúka zariadenie salóniky.

Počas letných dní si môžete špeciality kuchyne vychutnať na niektorej z terás. Tou najobľúbenejšou je vyhliadková terasa na streche penziónu, kde si môžete vychutnať nielen výborné jedlá a kvalitné slovenské a zahraničné vína, ale aj západ slnka s výhľadom na panorámu Trenčianskych Teplíc a okolitých vrchov.
Počas horúcich dní a večerov si hostia môžu pochutnať na skvelých grilovaných špecialitách taktiež v tieni stromov na terase v záhrade.

Aktuálne týždenné menu nájdete na tomto odkaze. Jedálny lístok nájdete tu.  Rezervácie sú možné na telefónnom čísle 032/6553 428.

Zistite viac o aktuálnej ponuke