VISIT TEPLICE

Reštaurácia Dedinka

Jedlá tu chutia ako od babičky, porcie sú ako pre urastených chlapov, výzdoby sa dotkla ženská ruka a útulný interiér dýcha pravou slovenskou drevenicou z čias minulých.

Po kúpeľnej procedúre priamo k tradičným slovenským dobrotám? Doprajte si v reštaurácii Dedinka tie najlepšie slovenské jedlá. Nájdete ju priamo v centre Trenčianskych Teplíc na pešej zóne oproti orientálnemu kúpeľu Hammam.

Útulný a detailne prepracovaný interiér pripomína tradičnú slovenskú dedinu, v ktorej nemôžu chýbať dreveničky so samostatným posedením. Cez okno vidieť do jednej časti reštaurácie, cez plot zase do druhej.

Zážitku z krásneho interiéru však smelo konkuruje zážitok zo samotných jedál, ktoré sú pomenované vtipnými názvami a chutia znamenite, či už siahnete po tradičných polievkach, predjedlách alebo špecialitách našej kuchyne. Aká by to bola slovenská reštaurácia bez jedál pripravených z tradičných surovín? V tej našej samozrejme dominujú zemiaky, kapusta, slaninka a bryndza, ktoré sú výhradne od slovenských dodávateľov.

Okrem toho Dedinka ponúka aj originálnu slovenskú whisky, brandy a kvalitné destiláty s obľúbenými chuťami ovocia. Jedlá tu chutia ako od babičky, porcie sú ako pre urastených chlapov, výzdoby sa dotkla ženská ruka a útulný interiér dýcha pravou slovenskou drevenicou z čias minulých.

 

Podnik je otvorený

v letnej sezóne: denne od 11:00 do 23:00 (posedenie aj na pohodlnej letnej terase)

v zimnej sezóne: piatok – sobota: 11:00-23:00 ostatné dni (ne-štv): 11:00 – 22:00.

 

Rezervovať si môžete aj útulný salónik na rodinné oslavy.

Rezervácie na tel. čísle: 032 / 655 1476 alebo 0907 / 751 791