VISIT TEPLICE

Štyri ročné obdobia kultúry a noblesy

Ak radi trávite svoj voľný čas a relax v spojení s kultúrou, ste na správnej adrese. Lebo v Trenčianskych Tepliciach neliečime len telo životodarnou vodou, ale aj dušu autentickou kultúrou.  

Každému vonia niečo iné, to platí aj pri hľadaní vhodného miesta na trávenie voľného času. Niekomu imponuje viac mestské prostredie s pečaťou slávnej histórie, inému zase vôňa lesa, lúčnych kvetov či parkových záhonov. A niekomu oboje, namiešané v tom správnom pomere. Koľko ľudí, toľko chutí. Napriek tomu radi zažijeme niečo nové, nepoznanú receptúru, netradičné prostredie. O to viac, keď nás niekto obslúži úctivo, s úsmevom a s presvedčením, že ho odmeníme opätovnou návštevou. Prečo nie, keď sa nám páčilo?

Už ste uhádli, kde nájdete na jednom mieste všetky vône, chute a tú správnu atmosféru, ktorú si
s pôžitkom a uznaním vychutnávali nie len hviezdne postavy dávnej i nedávnej histórie, ale aj mnohé slávne hviezdy z filmového plátna? Áno, v Trenčianskych Tepliciach, malebnom kúpeľnom mestečku, chránenom pred nežiadúcim ruchom civilizácie nádhernou prírodnou kulisou okolitých hôr. Mesto malé veľkosťou, nie však svojím významom. Atraktívne miesto pre kultúrne vyžitie, ideálne východisko pre spoznávanie okolitého regiónu s bohatou kultúrou. Oáza, v ktorej sa budete cítiť ako hlavná postava, okolo ktorej sa všetko točí. V každom ročnom období.

Vyberte si ten správny čas a program podľa svojej chuti. Výber zo širokej ponuky kultúrnych podujatí nájdete nižšie, ale aj v kapitole Podujatia. Sami si zvoľte, či chcete horúce chvíle zažiť v liečivom termálnom prameni, alebo pri osudovej symfónii či spaľujúcom tanci v noblesnom Kursalone.