VISIT TEPLICE

Plesová zima

Rozdiel medzi dobrým plesom a naozaj dobrým plesom je ukrytý v detailoch. Jedným je prostredie a druhým sú tí správni priatelia.

Ak vás s doznievaním vianočných a novoročných sviatkov prepadne melanchólia zo všednosti dlhých zimných večerov, je čas poobzerať sa po naozaj dobrej zábave. V príjemnom prostredí, možno netradičnom, ale rozhodne romantickom. Trochu noblesy nikomu neuškodí. Už jeden a štvrť storočia ju symbolizuje kúpeľná dvorana Kursalonu. Nie je to vzrušujúce, tancovať na parkete, po ktorom sa cudne vznášali šľachtičné panie v nádherných róbach, dámy priemyselníkov aj intelektuálov zo smotánky prvej republiky či pofebruárové súdružky budovateľov lepších zajtrajškov?

Vezmite priateľov do Trenčianskych Teplíc na niektorý z naozaj dobrých plesov. Určite neoľutujete. Okrem horúcej sobotňajšej noci na parkete si od piatku do nedele môžete vybrať podľa vlastnej chuti z naozaj širokého spektra rôznych zážitkov. Rovnako priateľský personál sa vám pokúsi splniť každé želanie, ktoré vám uvidí na očiach.

Ďakujeme Vám za Vašu priazeň počas Plesovej zimy 2019. Bohatú ponuku plesov a ubytovacích balíčkov pre Vás nachystáme aj v roku 2020.

Tešíme sa na Vašu návštevu počas plesovej sezóny 2020