VISIT TEPLICE

Plesová zima

Rozdiel medzi dobrým plesom a naozaj dobrým plesom je ukrytý v detailoch. Jedným je prostredie a druhým sú tí správni priatelia.

Ak vás s doznievaním vianočných a novoročných sviatkov prepadne panika zo všednosti dlhých zimných večerov, je čas poobzerať sa po naozaj dobrej zábave. V príjemnom prostredí, možno netradičnom, ale rozhodne romantickom. Trochu noblesy nikomu neuškodí. Už jeden a štvrť storočia ju symbolizuje kúpeľná dvorana Kursalonu. Nie je to vzrušujúce, tancovať na parkete, po ktorom sa cudne vznášali šľachtičné panie v nádherných róbach, dámy priemyselníkov aj intelektuálov zo smotánky prvej republiky či pofebruárové súdružky budovateľov lepších zajtrajškov?

Vezmite priateľov do Trenčianskych Teplíc na niektorý z naozaj dobrých plesov. Určite neoľutujete. Okrem horúcej sobotňajšej noci na parkete si od piatku do nedele môžete vybrať podľa vlastnej chuti z naozaj širokého spektra rôznych zážitkov. Rovnako priateľský personál sa vám pokúsi splniť každé želanie, ktoré vám uvidí na očiach.

Pripravili sme pre Vás zaujímavý program budúcej plesovej sezóny. Tú v Tepliciach odštartuje 5. ročník swingového plesu 28. januára v Kursalone. V polovici februára sa uskutoční 6. ročník Benefičného plesu Hodiny deťom. Celé plesové obdobie ukončí už tradične 25. februára Fašiangová sobota na hlavnom teplickom námestí a následný Maškarný ples v Panorame.

Ak Vás naša plesová ponuka oslovila, zarezervujte si lístok čím skôr. Nezabudnite ani na ubytovanie v Tepliciach, niekoľko tipov nájdete v sekcii ubytovanie.

Tak teda, dovidenia na niektorom z plesov v Trenčianskych Tepliciach!