VISIT TEPLICE

Oáza harmónie a relaxu

Niekedy je treba zastaviť čas. Čas zhonu, stresu či pocitu nenahraditeľnosti. V práci alebo domácnosti. Proste si vziať time-out a nachvíľu sa nadýchnuť.

Život sa zdá byť z roka na rok rýchlejší. Napriek tomu, že každý rok nám ponúka rovnaký počet dní, hodín, minút. Problém nie je v krátkosti času, ale v spôsobe, ako s ním nakladáme. Život sa zdá byť
z roka na rok hektickejší. Kladie na nás stále viac nárokov. Napriek tomu si doprajeme stále menej oddychu. Skutočného oddychu, ktorý zamestná inou činnosťou naše telo a inými myšlienkami našu myseľ.

Zmena je život. Aj keď krátka, ale intenzívna zmena nás znovu nabije pozitívnou životodarnou energiou. Netreba čakať, kým organizmus vyhorí. Je mnoho spôsobov, ako tomu predísť. Proste si vziať time-out a nachvíľu sa nadýchnuť. Napríklad čerstvého vzduchu v malebnej doline Trenčianskych Teplíc. V tieni starých stromov kúpeľného parku. V prostredí, ktoré je už po stáročia útočišťom, oázou úľavy, prameňom harmónie tela i duše. Tu je proste ľahšie prísť na iné myšlienky. Príležitostí je viac ako dosť.