VISIT TEPLICE

Garni Hotel Praha***

Historický Garni Hotel Praha vznikol rekonštrukciou a dostavbou dvoch víl z čias monarchie: Vily Praha a Vily Hermann. Dnes ponúka moderné ubytovanie a servis trojhviezdičkového hotela.

Ponuka izieb
Garni Hotel Praha ponúka ubytovanie v troch dvojlôžkových izbách klasik, piatich nadštandardných izbách komfort superior, deviatich apartmánoch alebo v rodinnom apartmáne, ktorý poskytne nocľah až siedmim osobám.

Wellness
Počas pobytu môžete relaxovať vo wellness zariadení, ktoré je sprístupnené výlučne hosťom hotela, takže sa netreba obávať o nadmernú obsadenosť. Zariadenie obsahuje masážny bazén pre päť osôb, parnú saunu pre dve osoby, bylinkovú saunu pre dve osoby, a fínsku saunu z cédrového dreva pre štyri osoby. Možnosť objednať masérske služby.  Možnosť objednať masérske služby.

Seminárna miestnosť
Seminárna miestnosť na druhom poschodí umožňuje organizovanie seminárov, prednášok, či pracovných stretnutí pre skupiny do 28 osôb. V miestnosti sa nachádza premietacia technika, LCD TV, DVD, a priamo v stoloch pripojenie na internet, WI-FI a elektrické zástrčky na pripojenie laptopov. Miestnosť je otočená na severnú stranu s oknami do lesa a klimatizáciou, takže aj v tom najparnejšom lete poskytuje príjemné prostredie na prácu či vzdelávanie sa.

Bezbariérovosť
Základnou slušnosťou pri prevádzke akéhokoľvek zariadenia je zamedzenie diskriminácie osôb so zníženou schopnosťou pohybu. Garni Hotel Praha túto zásadu rešpektuje. Recepcia je sprístupnená výťahom, ktorý má priamo výstup do exteriéru na úrovni parkoviska, čo umožňuje pohodlný bezbariérový vstup do objektu. Výťah v objekte spĺňa požiadavky pre obsluhu osobami so zníženou schopnosťou pohybu. Recepčný pult je čiastočne znížený, aby uľahčil komunikáciu medzi recepčnou a osobou na vozíku. Na prízemí sa nachádza veľká dvojlôžková izba upravená pre osoby na vozíku, obsahujúca 900 mm široké dvere a nadrozmernú, špeciálne upravenú kúpeľňu. Reštaurácia je taktiež dostupná výťahom. Prevádzka sa ospravedlňuje, že do suterénu, kde sa nachádza wellness zariadenie, nevedie výťah. Vzhľadom na to, že hotel je rekonštruovaný pôvodný objekt, túto položku nebolo možné technicky zabezpečiť.

Kontakt
17. Novembra 7
914 51, Trenčianske Teplice
Slovenská republika
Telefón: +421 32 655 2020
E-mail: recepcia@hotelpraha.sk
Skype: hotel_praha_recepcia

Kliknite pre rezervovanie pobytu