VISIT TEPLICE

Hotel Flóra***

Hotel Flóra má ideálne podmienky pre relaxačné a liečebné pobyty, rodinné dovolenky, medové týždne alebo dokonca aj pre firemné akcie a školenia. Atraktívna je predovšetkým jeho ideálna poloha v centre kúpeľného mesta.

Hotel Flóra je príjemný wellness hotel s atraktívnou polohou v centre kúpeľného mesta Trenčianske Teplice. Hotel je obklopený lesom, kúpeľným  parkom a riekou Teplička.
Prevažná časť hotelových priestorov prešla plnou rekonštrukciou a modernizáciou. V súčasnosti poskytuje komplexné a kvalitné služby na úrovni *** hotela, čím v sebe spája kvalitu s dlhoročnou tradíciou. Celková kapacita hotela je 114 pevných lôžok a 18 prístelkov. K dispozícii je 44 dvojlôžkových izieb ( niektoré s možnosťou prístelky ), 12 jednolôžkových izieb ( všetky s možnosťou prístelky ) a 5 apartmánov ( z toho 2 rodinné štvor-lôžkové apartmány ). Izby sú zariadené moderným nábytkom, majú oddelené kúpeľne a sociálne zariadenie, SAT-TV, priamu telefonickú linku, rádio, trezor. Vybrané izby majú balkóny s krásnym výhľadom na kúpeľný park. Ubytovaní hostia majú v základnej cene pobytu zahrnutý vstup do bazénového komplexu a fitness, bezplatné WiFi pripojenie na izbách aj v spoločných priestoroch hotela  a kúpací plášť počas celého pobytu.
Vďaka jedinečnej atmosfére kúpeľného mesta Trenčianske Teplice, priestorovému a materiálnemu vybaveniu ponúka hotel  ideálne podmienky na organizovanie rôznych relaxačných, ozdravovacích, liečebných a wellness pobytov. Skladba pobytov rešpektuje predovšetkým požiadavky hostí a zároveň vytvára priestor na skĺbenie liečebného efektu s oddychom a relaxom. Priamo v hoteli je hosťom pod dohľadom hotelového fyzioterapeuta k dispozícii viac ako 50 liečebných a relaxačných procedúr.

Služby hotela Flóra v oblasti stravovania zabezpečuje hotelová reštaurácia Flóra a štýlová kaviareň Festival. Obe prevádzky sú formou á la carte ponuky k dispozícii aj pre neubytovaných hostí.
Klimatizovaná reštaurácia Flóra, s celkovou kapacitou 92 miest, ponúka špeciality slovenskej i medzinárodnej kuchyne. Reštaurácia je priamo prepojená s letnou terasou, s celkovou kapacitou 32 miest, ktorá je hosťom k dispozícii počas hlavnej letnej sezóny.
Štýlová kaviareň Festival, s celkovou kapacitou 35 miest, je tematicky zariadená vo filmovom duchu a nájdete v nej rozsiahlu fotogalériu slávnych hercov, ocenených počas histórie medzinárodného filmového festivalu ArtFilm . V priestoroch kaviarne je k dispozícii internetový kútik ako aj bezplatné WiFi pripojenie na internet..
Otváracie hodiny: denne od 7.30 hod. do 21.00 hod.

Zistite viac o aktuálnej ponuke