VISIT TEPLICE

Hotel PANORAMA****

Nový moderný wellness & spa hotel, otvorený v máji 2015, v ktorom je vítaný a hýčkaný každý návštevník. Pre atraktívny pobyt je pripravených 71 moderne vybavených izieb, väčšina s balkónom. Pre odpočinok a relax slúži wellness centrum so širokou ponukou procedúr a zážitkovým bazénom. Reštaurácia ponúka jedinečné spojenie nádherných gurmánskych zážitkov z domácej i medzinárodnej kuchyne a výhľadu do zelenej záhrady s padajúcim závejom vody. Hotel získal uznanie i za stravu orientovanú na zdravú výživu.
Obľúbené sú najmä wellnessové balíčky – buď krátkodobé, zamerané len na ubytovanie s polpenziou, prípadne relaxačné s využitím relaxačných masáží a hydromasážnych vaní alebo dlhodobejšie, 5 až 7 dňové, relaxačno-očistné pobyty s lymfodrenážnymi masážami a oxygenoterapiou.
Okrem týchto ponúk sa pracovníci hotela snažia hostí zaujať vždy novými nápadmi, programom, výletmi, animáciami, inými zaujímavými aktivitami. Na čom personálu najviac záleží je, aby sa do hotela PANORAMA hostia radi vracali a z objektu sa stal vyhľadávaný a obľúbený hotel.

Rezervujte si atraktívne balíčky