VISIT TEPLICE

Parkhotel na Baračke****

Hotelový slogan „comfort & private” dokonale vystihuje to, čo v tomto hoteli nájdete- kvalitné služby v komfortnom prostredí a dokonalom súkromí za priateľské ceny.  

Malý, komfortný hotel rodinného typu, schopný uspokojiť i požiadavky náročnejších hostí. Leží v krásnom prírodnom prostredí kúpeľného mesta, na okraji kúpeľného parku. Vedľa hotela sa nachádza Labutie jazierko s možnosťou rybolovu a športový areál s tenisovými kurtmi a minigolfovým ihriskom. Vzdialenosť do centra mesta s pešou zónou je 10 min. prechádzkou cez kúpeľný park.

Hotel má 62 lôžok v 29 komfortne zariadených jednoložkových, dvojlôžkových, rodinných izbách a apartmánoch. Každá izba disponuje priestranným šatníkom, vlastnou kúpeľňou s vaňou alebo sprchovým kútom a toaletou, sušičom vlasov, káblovou TV, pay TV, prípojkou na internet, rádiom, telefónom, minibarom, trezorom a kúpacím plášťom. V cene ubytovania sú zahrnuté raňajky, ktoré sú podávané bufetovou formou.Rodiny s deťmi určite potešia rodinné izby, veľký detský miniklub s hračkami a videorozprávkami a detské vonkajšie ihrisko.

Hotelové wellness centrum ponúka viac ako 30 druhov liečebných procedúr a je k dispozícii aj verejnosti.
Hotel ponúka rôzne typy wellness a liečebných pobytov. Je tiež vhodné pre obchodných cestujúcich a pre firemné skupiny. Ubytovaní hostia môžu využívať bezplatne hotelový bazén, fínsku saunu a parný kúpeľ.

Rezervujte si atraktívne balíčky