VISIT TEPLICE

Penzión Baske

Užite si nezabudnuteľný relax v pôsobivom prostredí Penziónu Baske...

Penzión BASKE sa nachádza v nádhernom prostredí parku neďaleko centra kúpeľov Trenčianske Teplice. Je súčasťou komplexu budov v talianskom novorenesančnom štýle, čo ho radí medzi najpôsobivejšie ubytovacie zariadenia v okolí. Odborná a citlivá rekonštrukcia a neskoršie rozšírenie ubytovacích kapacít sa postarali o vysoký štandard ubytovacích, stravovacích a relaxačných služieb, vďaka čomu získava penzión BASKE každoročne po celých 12 rokov svojej existencie najvyššie ocenenia TREND TOP v kategórii Penzión roka na Slovensku.

Penzión BASKE je pomenovaný po v okolí najvyššom vrchu Baske (955 m.n.m.), čnejúcom sa nad malebnou dolinou riečky Teplička. Majiteľom sa podarilo kedysi schátralú a opustenú budovu vkusne a s citom zrekonštruovať a vybudovať z nej jedno z najlepších ubytovacích zariadení v širokom okolí.

Penzión BASKE ponúka 14 priestranných dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky a dva apartmány s kuchynkou. Celková kapacita penziónu je 36 ubytovaných.

Vo všetkých izbách je kúpeľňa s toaletou (v apartmánoch je toaleta osobitne), sušič na vlasy, televízor so satelitným príjmom, rádiobudík, telefón s priamou voľbou, minibar a možnosť pripojenia na internet sieťovým káblom alebo wifi. Hostia si môžu vybrať izbu s vaňou alebo so sprchovým kútom, južne orientované izby sú vybavené klimatizáciou.
Pre rodiny s malými deťmi je v hoteli k dispozícii na požiadanie detská postieľka, pult na prebaľovanie a nočník.

Domáce zvieratá nie sú povolené. Výnimkou sú malé domáce psy po dohode.

Ak máte v pláne vyraziť si za turistikou, na kúpeľné procedúry či kultúrne sa vyžiť, určite Vám padne vhod množstvo informačných materiálov o miestnych podujatiach a atrakciách, ktoré sú k dispozícii priamo v izbách.

Zistite viac o aktuálnej ponuke