VISIT TEPLICE

Treehouse

"Ak máš nemocnú dušu, tak sa schovaj v lese ako poranené zviera a on ťa vylieči. Temné stromy sú nemí priatelia. Príjmu ťa mlčky a budú na teba dobrí."

Saiigfried von Vegesack

Novopostavený dom na strome je situovaný v lese v tesnej blízkosti kúpeľného parku. Treehouse je Vás vkusne a útulne zariadený a ponúka komfort k prenocovaniu až 4 osobám.

Môžu si ho tak prenajať rodičia, ktorí chcú venovať svojim deťom nezabudnuteľný zážitok, ale aj zamilované páry, ktoré si chcú dopriať romantický večer v absolútnom súkromí, či milovníci lesa a prírody, ktorí ocenia možnosť pozorovať samotný les a stať sa tak na jednú noc jeho súčasťou.

V domčeku sa nachádza jedna manželská a jedna dvojposchodová posteľ. V miestnosti je stôl so stoličkami a menšou lavicou, ktoré sú viac než masívne a taktiež vyrobené z miestneho dreva. Dostatok políc a odkladacieho priestoru Vám zaručia pohodlné uloženie si veci a dostatok možností na rozloženie sviečok v lucernách pre navodenie tej správnej atmosféry. K dispozícií je aj priestranná terasa a samostatné sociálne zariadenie (suché wc). Na terase je ďalšie sedenie, drevený stôl a štyri stoličky, ktoré Vám poslúži najmä pri chutných raňajkách alebo večernom pohári vína.

Viac informácií a rezervácie na webe.