VISIT TEPLICE

Kúpele Trenčianske Teplice

Patrili medzi najvýznamnejšie kúpele Rakúsko-Uhorska. Boli jednými z prvých kúpeľov, ktorých liečivé účinky odborne skúmali a vedecky popísali už v roku 1580.

Od počiatku sa budovali kúpeľné domy priamo na mieste vyvierajúcich prameňov, vytvárajúcich takzvané zrkadliská. Blahodarné pôsobenie termálnej vody si tak až dodnes môžu vychutnávať kúpeľní hostia priamo v čistej, mimoriadne účinnej a priamo zo zeme prúdiacej minerálnej vode.
Nie nadarmo patria medzi najnavštevovanejšie kúpele na Slovensku práve Trenčianske Teplice.
Oáza, kde sa dáte dokopy.

Kúpeľné prevádzky ponúkajú široké možnosti na zrelaxovanie. Od kúpania sa od holým nebom priamo na Kúpeľnom námestí v bazéne Grand, cez štýlový pobyt v termálnej vode zrkadlisku Sina až po niektorý z kúpeľov v budove Kaštieľ. Zdraviu a relaxu návštevníkov trenčianskych kúpeľov slúži šesť prírodných liečivých zdrojov, ktoré sú využívané na vnútornú i vonkajšiu balneoterapiu. Okrem toho je v zariadení Kúpeľov Trenčianske Teplice možné využiť služby masérov, vodoliečbu, liečebnú rehabilitáciu, elektroliečbu a ostatné špeciálne procedúry, ako sú napríklad plynové injekcie, inhalácie alebo oxygenoterapia.

Rezervujte si atraktívne balíčky