VISIT TEPLICE

Firemný event ako sa patrí

Plánujete firemný event, motivačný teambuilding alebo galavečer pre obchodných partnerov? Máme pre vás jedno riešenie, vlastne množstvo nápadov a možností.

Z Trenčianskych Teplíc neodchádzajú zdravší len kúpeľní hostia po trojtýždňovom liečebnom pobyte. Ako znovuzrodení odchádzajú aj účastníci firemných podujatí po krátkom, ale o to intenzívnejšom pobyte plnom aktivít najrôznejšieho druhu. Aj vďaka ukľudňujúcemu a inšpirujúcemu prostrediu, ktoré hrá tak významnú rolu pre úspešnosť podujatia.

Veľká variabilita ubytovacích a spoločenských priestorov vám umožní nájsť ten ideálny pomer medzi cenou a kvalitou, podľa vašich predstáv a možností. Výber z veľkého množstva voľnočasových aktivít v meste a bezprostrednom okolí ponúka každému kolektívu optimálny program individuálne prispôsobiteľný práve vašim predstavám, ako chcete motivovať váš pracovný tím, alebo sa odvďačiť vašim najdôležitejším obchodným partnerom či zamestnancom. Môžete sa oddať pohode v niektorom z našich wellness zariadení, usporiadať rôzne teambuildingové aktivity v kúpeľnom parku alebo vyraziť do okolia odohrať firemný golfový turnaj. Vašej fantázií sa v Trenčianskych Tepliciach medze naozaj nekladú. Unavení a vyhladnutí po dobrom programe určite s partnermi oceníte množstvo dobrých a útulných reštaurácií v mestečku. A ako bodka nočné kúpanie pod holým nebom na Zelenej žabe? Nie je žiaden problém.

Navštívte kúpeľné mesto osobne a presvedčte sa, čo všetko Vám môže táto destinácia, ktorá je tak výborne spojená so zvyškom Slovenska a Európy, ponúknuť.