VISIT TEPLICE

Ubytovanie

Hotel PANORAMA****

Hotel PANORAMA****

Nový moderný wellness & spa hotel, otvorený v máji 2015,
v ktorom je vítaný a hýčkaný každý návštevník. Pre atraktívny pobyt je pripravených 71 moderne vybavených izieb, väčšina
s balkónom. Pre odpočinok a relax slúži wellness centrum
so širokou ponukou procedúr a zážitkovým bazénom.

Kúpeľný hotel Krym****

Kúpeľný hotel Krym****

Kúpeľný hotel Krym**** v centre kúpeľného mesta pri pešej zóne má kapacitu 290 lôžok v kategóriách comfort a standard. Lekárske ordinácie a procedúry sú priamo v hoteli, ktorý je celoročne prepojený s vonkajším bazénom Grand s teplotou vody 33 - 36°C. KH Krym ponúka kvalitné služby aj pre náročnejších klientov, ktorí túžia po relaxe a oddychu. V roku 2015 prešiel komplexnou rekonštrukciou.

Parkhotel na Baračke****

Parkhotel na Baračke****

Malý, komfortný hotel rodinného typu, schopný uspokojiť i požiadavky náročnejších hostí. Hotel má 62 lôžok v 29 komfortne zariadených jednoložkových, dvojlôžkových, rodinných izbách a apartmánoch. Rodiny s deťmi určite potešia rodinné izby, veľký detský miniklub s hračkami a videorozprávkami a detské vonkajšie ihrisko. Hotelové wellness centrum ponúka viac ako 30 druhov liečebných procedúr a je k dispozícii aj verejnosti.

Hotel PAX***

Hotel PAX***

Obľúbený zrekonštruovaný kúpeľný hotel priamo v centre mestečka na pešej zóne. Vďaka svojej ideálnej polohe v blízkosti kúpeľného parku, ako aj kultúrnej pamiatky - historickej odpočivárne Hammam - vytvára príjemnú atmosféru, ktorá prináša hosťom ideálne podmienky na liečbu a relax.

Hotel Flóra***

Hotel Flóra***

Hotel Flóra má ideálne podmienky pre relaxačné a liečebné pobyty, rodinné dovolenky, medové týždne alebo dokonca aj pre firemné akcie a školenia. Atraktívna je predovšetkým jeho ideálna poloha v centre kúpeľného mesta.

Hotel Slovakia***

Hotel Slovakia***

Hotel Slovakia*** je situovaný v centre kúpeľného mesta Trenčianske Teplice, priamo na pešej zóne. V blízkosti je množstvo reštaurácií, kaviarní, obchodov a kúpeľný park.

Garni Hotel Praha***

Garni Hotel Praha***

Historický Garni Hotel Praha vznikol rekonštrukciou a dostavbou dvoch víl z čias monarchie: Vily Praha a Vily Hermann. Dnes ponúka moderné ubytovanie a servis trojhviezdičkového hotela.

Hotel Most Slávy***

Hotel Most Slávy***

Hotel Most Slávy je situovaný v centre historického centra známeho kúpeľného mesta Trenčianske Teplice. Nesie meno po neďalekom Moste slávy, spájaného s prestížnym filmovým festivalom, ktorý každoročne pritiahne tisícky milovníkov filmového umenia.

Treehouse

Treehouse

Unikátne bývanie priamo v lese, v domčeku na strome, je ideálna voľba pre všetkých romantikov i rodiny s deťmi.

Penzión Baske

Penzión Baske

Penzión BASKE sa nachádza v nádhernom prostredí parku neďaleko centra kúpeľov Trenčianske Teplice. Je súčasťou komplexu budov v talianskom novorenesančnom štýle, čo ho radí medzi najpôsobivejšie ubytovacie zariadenia v okolí.

Ďalšie ubytovanie