VISIT TEPLICE

ART IN PARK

Koncom júna lákajú Trenčianske Teplice nie len prvými letnými slnečnými lúčmi, ale aj multižánrovým festivalom priamo v kúpeľnom parku.

Preneste sa jedným kliknutím do filmového sveta

23 úspešných ročníkov Medzinárodného filmového festivalu Art Film Fest preslávil Trenčianske Teplice viac ako čokoľvek iné. Postupne sa prepracoval na podujatie európskeho významu a Trenčianske Teplice hostili mená ako Gérard Depardieu, János Bán, Ben Kingsley, Zuzana Kronerová, Ornella Muti či Sophia Loren. Každoročne si počas neho viac ako 25 tisíc divákov spolu so 160 akreditovanými novinármi pozrelo takmer 200 filmov. Ponuku dobrej zábavy rozširovali aj zaujímavé sprievodné podujatia.

Aj keď sa organizátori úplne nečakane rozhodli po takmer štvrťstoročnej úspešnej histórii premiestniť Artfilmfest do Košíc, festival v Trenčianskych Tepliciach neskončil. Síce s novým názvom, s pozmeneným tímom, ale stále s rovnakou chuťou pripraviť návštevníkom kúpeľného mesta nezabudnuteľný zážitok, vstúpil festival do novej, a podľa mnohých návštevníkov lepšej, éry. Príďte sa presvedčiť, ale aj povzbudiť nový usporiadateľský tím. Za vašu vernosť sa vám odvďačí atraktívnym umeleckým programom. Festival umenia ART IN PARK je určený širokej verejnosti od detského návštevníka, cez mládež, rodiny s deťmi až po kúpeľných hostí. V roku 2018 prebehol už jeho tretí ročník. Viac o tom, ako prebiehal, si môžete prečítať tu.

 

Na festivale umenia ART IN PARK sa na Vás tešíme opäť v termíne 21. – 23. 6. 2019. A keďže sú každoročne počas festivalu hotely beznádejne obsadené, rezervujte si ubytovanie čo najskôr.