VISIT TEPLICE

Miesta

Hammam

Hammam

Legendárny orientálny kúpeľ postavený v maurskom slohu. Miesto, kde môže váš pobyt v Tepliciach poľahky dostať nádych exotiky a orientu.

Kursalon Trenčianske Teplice

Kursalon Trenčianske Teplice

Oddávna centrum kultúry v kúpeľoch. Dnes tu okrem kultúrneho vyžitia nájdete i prvotriednu gastronómiu založenú na modernom prístupe a čerstvých surovinách podčiarknutú príjemnou obsluhou.

Kúpalisko Zelená žaba

Kúpalisko Zelená žaba

Či sa chcete osviežiť v priezračnej vode, očistiť telo v saune, zahrať si bowling alebo ste milovníkom dobrého jedla či kvalitnej architektúry, ikona slovenského funkcionalizmu vás určite očarí.

Kúpeľné námestie

Kúpeľné námestie

Centrálne mestské námestie obohatené o vodné prvky, miesto konania mnohých kultúrnych a spoločenských udalostí.

Bazén Grand

Bazén Grand

Plávať v osviežujúcej vode a zároveň ostať v centre diania priamo na hlavnom mestskom námestí? V Trenčianskych Tepliciach nie je nič nemožné.

Sina

Sina

Už od roku 1871 si môžete v zrkadlisku Sina užiť tú najteplejšiu termálnu vodu v Trenčianskych Tepliciach. Tá tu dosahuje až 40,2°C.

Most slávy

Most slávy

Správne miesto pre všetkých, ktorí sa chcú prejsť po stopách Claudie Cardinale, Sophie Loren alebo Jeana-Paula Belmonda. Pripomienka laureátov cien Umelcova a Hercova misia.

Kúpeľný park

Kúpeľný park

18 hektárov zelene a príjemného chládku pre tých, ktorí majú chuť vymeniť vravu kúpeľných hostí na promenáde za spev vtákov.

Úzkokoľajová električka

Úzkokoľajová električka

Unikátny letný dopravný prostriedok na výlety do okolia je Trenčianska elektrická železnica- najstaršia elektrifikovaná trať u nás. Nastupujte, vyrážame.

Náučné chodníky

Náučné chodníky

Opustite kúpeľné centrum a prežite aktívny oddych v Trenčianskych Tepliciach. Náučné chodníky v okolí sú naň ako stvorené.

Ďalšie miesta