VISIT TEPLICE

Golf pod Matúšovým hradom

Očarujúce pohľady na majestátny Trenčiansky hrad, rieku Váh a Biskupickú hať dopĺňajú nezabudnuteľný zážitok z hry golfu na tomto jedinečnom ihrisku.

Golf nie je len hra. Je to aj životná filozofia založená na tradičných hodnotách a prístupe človeka k životu. Golf je hra džentlmenov, je to fair play, sebakontrola, rešpekt k súperovi a ihrisku, disciplína, pokora, umenie vyhrávať, ale aj prehrávať.

Napriek tomu všetkému alebo práve preto, nie je historicky golf cestou len pre vyvolených, ale pre všetkých, ktorí sa stotožňujú s jeho filozofiou.

S golfom môžete začať v ktoromkoľvek veku! Je to hra pre chudých aj pre tých viac pri sebe, pre mladých aj pre starších, pre dievčatá aj chlapcov a môže v ňom vyniknúť absolútne ktokoľvek! Je to krásna hra, ktorá vyzlečie človeka donaha a na ihrisku sa ukáže, kto aký je bez rozdielu z akého zázemia pochádza!

Radi by ste sa tiež zoznámili s týmto krásnym športom? Neváhajte pracovníkov ihriska kontaktovať a príďte si golf vyskúšať do areálu GOLF & SPORT CLUB Trenčín. Viac informácii na recepcia@golftrencin.sk Po príjemnej hre je k dispozícii reštaurácia so šport barom priamo v areáli. Samozrejmosťou je vlastné parkovisko a zapožičanie výstroje.

Pre aktuálne informácie môžete sledovať aj Facebook alebo Instagram golfového klubu.

Zahrajte si golf v úžasnom prostredí